Аделина Тахири кажа „ДА“- погледнете го вереничкиот прстен (ФОТО)


Пејачката Аделина Тахири викендов му кажала „да” на својот избраник, со кого е скоро една година во врска.

Тој нејзината рака ја побарал во Виена, а атрактивната пејачка вереничкиот прстен го покажа на Инстаграм.

Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1