Анџелина и Бред го стопирале разводот!


Холивудската двојка која шокираше со најавата за разводто сега пак ја изненади јавноста!

По обвиненијата за алкохолизмот, семејното насилство, расплачените интервјуа на Анџелина Џоли и признанието на Бред Пит дека повеќе „не мора да пие“ откако не е со неа, бракоразводната парница е – стопирана.

„Дејли мејл“ пишува дека ниту актерот, ниту актерката не ги направиле потребните чекори за да го продолжат процесот на разводот на бракот кој траеше едвај нешто повеќе од две години.

– Тоа не значи дека ќе се смират, но на никого не му е јасно поради што не напредувале со разводот – рекол добро информиран извор за тој весник.

„Дејли мејл“ додава дека Анџелина, која неодамна во исповедта за „Венити фер“ помалку или повеќе го обвини Бред за сите свои проблеми, е „импресионирана“ од фактот дека престанал да пие и е подготвена да му пружи втора шанса.

Иако веста не е официјално потврдена „ЈуЕсВикли“ се фали со насловната и ексклузивата во врска со стопирањето на разводот. Анџелина наводно се двоуми да му даде нова шанса, Бред се повеќе покажува дека сака да се промени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1