Бебето доаѓа: Јелена Ѓоковиќ го покажа големиот труднички стомак (ФОТО)


Сопругата на најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена, ужива во бременоста.Таа ќе го донесе второто дете на свет за два месеци. Убавата Јелена објави фотографија како ужива во зајдисонце.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1