Битолчанец силувал 30 години помлада жена


Шеесетгодишен битолчанец доби кривична пријава поради постоење основи на кривично дело „силување“.

На 07 ноември во 23.30 часот, тој во неговата куќа со употреба на физичка сила извршил полови дејствија над Б.Е. (33).siluvanje

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1