Благица, најголемата љубов на Тоше Проески се омажи (фото)


Манекенката Благица Мицова, која јавноста ја знае како најголемата љубов на Тоше Проески се омажи.

Нејзиниот избраник е Виктор Ристовски, брат на министерот за образование Спиро Ристовски.

Инаку Благица е во блажена состојба, па семејството Ристовски оваа година ќе го добие новиот член на семејството.

hitportal-blagica-1

hitportal-blagica-2

hitportal-blagica

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

Current ye@r *

заработка преку интернет - најдобри paid-per-click сајтови во 2013

 • - 0.02$ по клик
 • - на интернет од 2008
 • - минимална исплата 2$
 • - исплата преку PayPal, Payza, Neteller
 • - 0.02$ по клик, 40% Ref. Commission
 • - на интернет од 2007
 • - минимална исплата 6$
 • - исплата преку PayPal, Payza
 • - 0.011$ по клик
 • - 50% Ref. Commission
 • - минимална исплата 7.99$
 • - исплата преку PayPal, Payza

како да заработите од овие сајтови прочитајте на следниот линк

 • - како да препознаете измама
 • - кои се најдобри стратегии за заработка
 • - и како да наплатите
UA-33057274-1