Боки 13 удри по Даниел Кајмакоски!


Македонскиот шоумен Бојан Јовановски не ја пропушти прикликата да ги искоментира случувањата околу „Скопски фестивал“ и полициската акција за откривање на малверзациите околу гласањето. На мета на Боки 13 се најде победникот Даниел Кајмакоски.

114_thumb_medium500_402

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1