Archive | Ха Ха Ха RSS feed for this section

Ќе ја затепаше за малку – смеење до солзи: Читај ми од усни на турски! (ВИДЕО)

Станува збор за турска емисија во парови „Читај ми од усни“ која со сигурност ќе ве насмее до солзи. Погледнете го видеото и уживајте:

______________________________________________________________________________________________________

Списокот за одмор на оваа Босанка го насмеа цел регион (ФОТО)

Овој список за на море го обиколи Балканот со молскавична брзина. Погледнете што запишала Санела и проверете во вашиот да не сте заборавиле нешто.

______________________________________________________________________________________________________

Пијана девојка заигра на знак во центарот на градот

Анонимна девојка која се обиде да танцува стриптиз на сообраќаен знак во центарот на градот стана хит. За несреќа, знакот попушти под нејзиниот притисок, па пијаната девојка заврши на асфалтот.

______________________________________________________________________________________________________

ВИДЕО: За да докаже дека жените биле ,,плачки“ помина цел ден на штикли – еве што сега мисли

Ако навистина сакате да ги разберете жените, тогаш треба да изодите километар во нивните чевли – а, тоа е токму она што го направи овој маж во обид да разбере зошто спротивниот пол постојано се жали за носењето на високи потпетици. Брендон Коен, видео коресподент од Лос Анџелес за “BroBible”, се обврза да носи високи […]

______________________________________________________________________________________________________

ФОТО: И ова го има на Балкан – Србин го чува коњот на балкон

Некои луѓе навистина премногу си ги сакаат своите миленичиња, а еден Србин го докажа тоа чувајќи го својот коњ на балконот од станот во кој живее Фотографијата стана хит на социјалните мрежи, а направена е во Земун.

______________________________________________________________________________________________________

Новинар заспа сред јавување во живо (Видео)

За време на емитувањето на неговиот прилог, новинарот се уморил и заспал. А сето тоа го видоа милиони гледачи. Новинарот Даг Лузадер требало да има јавување во вестите во живо, но веројатно бил исцрпен и решил малку да дремне. Кога колегата го повика да почне со прилогот, Даг не реагираше.

______________________________________________________________________________________________________

Нема да ви се верува: Дали е можно крадците вака пред очи да им киднаа на полицајците?

Нема да ви се верува -Дали е можно дека крадците вака пред очи им киднаа на полицајицте? За видеото се тврди дека е снимено од случаен минувач кој се затекнал пред банката во центарот на Лос Анџелес во моментот додека била ограбувана од маскирана и вооружена група. Полициските автомобили веднап пристигнале на местото но крадците избегале […]

______________________________________________________________________________________________________

ВИДЕО: Папагал кој ,, дрдори,, повеќе и од жена!

Видео кое го насмеа регионот до солзи! Папагал од Босна ќе ве воодушеви со својот фонд на зборови.

______________________________________________________________________________________________________

ФОТО: Го фатила мажот како ја изневерува, а потоа следувала одмаздата!

Една огорчена сопруга утринава го избркала сопруг од станот во Бугојно. Всушност, неговите работи ги оставила на скалите пред нивниот стан. Фотографиите беа објавени на Фејсбук, а набрзо станаа интернет сензација. “Мили наши комшии, жал ми е за хаосот на скалите. Ги исфрлам работите на маж ми од станот, бидејќи вчеравечер го фатив како ме […]

______________________________________________________________________________________________________

ХИТ ФОТО: Возач на ЈСП се пошегува со патниците

Возач во ЈСП- Скопје реши да се пошегува по повод 1 Април- Денот на шегата. Тој со маска на лицето ги пречека патниците кои сакаат да си купат билет за возењето. Дел од патниците велат дека возачот навистина ги изненадил и дека сето тоа е многу смешно, останатите ја поставија фотографијата на Ѕидот на сообраќајниот […]

______________________________________________________________________________________________________

ВИДЕО: Првоаприлски шеги за пријателите кои имаат Ај-фон

Доколку сакате да се пошегувате со вашите пријатели за Денот на шегата, еве како може да го направите тоа. Само треба да одете во iPhoneception во пребарувачот на телефонот и да започнете со шегување со пријателите кои имаат Ај-фон. Погледнете го видеото.

______________________________________________________________________________________________________

Професор на испит дошол во пижами, затоа што бил закажан во 7 наутро (Фото)

Професор на Универзитетот во Колорадо дошол на работното место во пижами во знак на протест, затоа што испитот бил закажан во 7 часот наутро. Секојпат кога испитите се закажувале пред 8 часот наутро, професорот се појавувал со закаснување и тоа во пижами. Неговиот начин на (не)облекување всушност е еден вид на протест, затоа што испитите се […]

______________________________________________________________________________________________________

Нарачала фустан на интернет и очекувала дека исто ќе и стои – АРНО АМА

Девојка арачала фустан од АлиЕкспрес, но нема да поверувате што добила…   Девојкава која го носи фустанот на фотографиите и самиот фустан изгледаат одлично, за разлика од девојката која си го нарачала. Но, дали навистина е до АлиЕкспрес или до нејзиното тело, останува на вас да оцените.

______________________________________________________________________________________________________

Што пиеш кога ти штети – урнебесно видео – пијана верверичка

Дека и тие имаат душа покажува ова видео на кое може да се види како една верверица „малку“ се напила. Со своето необично однесување, го сврте вниманието на еден случаен минува, кој ја овековечил оваа смешна случка. Се претпоставува дека ферментираните диви јаболки се причина за овие лудории во снегот.

______________________________________________________________________________________________________

Ваков потпис може да се види само на македонска лична карта (фото)

Ваков потпис може да се види само на македонска лична карта (фото)

______________________________________________________________________________________________________

Фото:Еве што подаруваат балканците за денот на вљубените

Фото: Што подаруваат балканците за денот на вљубените? Еве идеја – но не ви гарантираме дека на вашата сакана ќе и се допадне овој подарок

______________________________________________________________________________________________________

Со кој се дружиш таков си: Овца се „ истрипувала“ дека е куче – погледнете и смејте се (Видео)

Преслатка овца која пораснала со кучиња, денес трча, скока и со нив го дели секој момент, мислејќи дека е една од нив. Сцена која, мора да признаете, ретко се гледа – преслатка овца по име Пет, пораснала со четири шкотски овчари. Овие животни толку многу се зближиле, што буквално станале семејство, а овцата се чувствува […]

______________________________________________________________________________________________________

ВИДЕО: Сред грабеж на златара и испаднаа гаќите

Жена без било каква маска и со огромен камен упадна во златара со намера да ја ограби. Но од самиот почеток овој грабеж беше осуден на неуспех. Од почеток на кражбата ја следеа неволји. На сета неспретност, сигурносните камери одлично ја снимија целата кражба, но и идентитетот на жената. Погледнете што се направи оваа жена!

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1