ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ: Младата Ања води тешка битка за своето срце, потребна е наша помош!


Семејството на оваа девојка испрати апел за помош бидејќи не се во можност да ги подмират сите трошоци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1