Девојка падна од тобоган и го скрши вратот: Страшна снимка


Големите тобогани на базените пружаат неверојатна забава за сите возрасти. Сепак, често на овие справи стои предупредување дека мора да се придржувате на правилата за да не дојде со несакани последици.

Всушност една таква ситуација се случила на еднаа девојка која доживеала тешка несреќа на голем тобоган.

исплашеното друшво вриштело за помош, а немоќната девојка плачејќи зборувала дека не ги чувствува грбот и вратот.

Целата ситуација ја снимил момче кое било покрај неа на гумата, така што снимката стигнала до јавноста.

Погледнете како тоа изгледало:

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1