Џенет Џексон стана мајка


Џенет Џексон го доби своето прво дете со милијардерот Висам Ал Ман. Пејачката во 50 – тата година роди здраво машко дете.F:PHOTOMediaFactory ActionsRequests DropBox46495#sunshine sachsDSC_5366v2-2.jpg

Џенет и Висам се одлучија името на синот да биде Еиса Ал Ман.

Иако претходно медиумите шпекулираа дека таа синот ќе го крсти по своите двајца починати браќа, Мајкл и Брендон.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1