Два дена го нема: Исчезна тинејџер


Вчера во 11.00 часот во полициската станица Куманово, М.С. од село Младо Нагоричане, кумановско, пријавил дека неговиот 17- годишен син на 16.04.2017 година околу 11.00 часот заминал од дома и до моментот на пријавување не се вратил дома.

СВР Куманово презема мерки за пронаоѓање на лицето.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1