Еве како изгледа кога Цеца го слави Св . Никола(ГАЛЕРИЈА)


Како и секоја година вилата Ражнатовиќ вчера вечер беше преполна. Пејачката угости голем број на политичари од Србија како и многубројни јавни личности.

Фотографиите од домашната слава кои ги објавија домаќините на социјалните мрежи добија повеќе илјади лајкови:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1