ФОТО: Албанскиот премиер Еди Рама пиштол гол на плажа!


По денешниот инцидент при посетата на албанскиот премиер Еди Рама на Белград, српските медиуми на големо пишуваат за проблематичното минато на овој политичар. Според српскиот Курир, кој се повикува на албанските медиуми, Рама е зависник од кокаин, а весникот објави и фотографии на кои Рама е скроз гол…

Screenshot_50

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1