ФОТО: Анџелина Џоли со децата на скијање


Американските таблоиди вчера објавија дека холивудската ѕвезда Анџелина Џоли е во тешка состојба, дека има само 34 килограми и дека поради тоа е хоспитализирана.Но, денес 41 годишната актерка се појави во јавноста и ги демантираше овие наводи на таблоидите.joli-640x427

Џоли во моментов е на скијање со своите деца, тоа го потврди и со неколку фотки на кои убавата актерка заедно со осумгодишните близнаци Нокс и Вивиен и две години постарата ќерка Шило се шета низ градот и јаде сладолед.Анџелина изгледа сосема нормално на фотографијата .joli-3-640x927

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1