ФОТО: Ангела Меркел пиштол гола (+18)


angela-merkel-mlada-520x390Денеска е најмоќната жена на светот и синоним за непривлечна жена.

Но германската канцеларка Меркел која денеска има 58 години, кога била млада знаела да ужива во сонцето и плажата и тоа „потполно гола“? 🙂

На оваа фотографија која со неверојатна брзина се шири на интернет се тврди дека е токму Англеа Меркел „пиштол гола“ во друштво на две исто така „пиштол голи“ девојки. – Не изгледала воопшто лошо 🙂

angela-merkel-mlada-gola

Share Button
MK News

Автор инфо

3 Responses to “ФОТО: Ангела Меркел пиштол гола (+18)”

 1. Toni #

  da ne i ovaa vest aprili-li-li?

  01/04/2013 00:22 at 00:22 Reply
 2. patriot #

  mnogo vuna verojatno sa plele corapi na vremeto

  01/04/2013 02:57 at 02:57 Reply
 3. dijana #

  Вакви будали го вртат светот. Затоа е се изместено.

  01/04/2013 20:30 at 20:30 Reply

Остави коментар

UA-33057274-1