ФОТО: Гори автомобил на автопатот Скопје-Тетово


На Фејсбук страната за сообраќајни прекршоци, „Ѕид на сообраќајниот срам”, се појавија фотографии од автомобил кој гори среде автопатот Скопје-Тетово.Според фотографиите автомобилот се запалил при возење, но не се знае дали има жртви.

извор: Скопје Инфо

извор: Скопје Инфо

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1