ФОТО: Исчезна 36 годишен маж, еве каде да се јавите доколку го видите


Триесет и шест годишниот С.Н. од село Сопот е пријавен за исчезнат. Неговиот брат во полиција случајот го пријавил во вторникот истакнувајќи дека братот од 11 часот заминал од дома во непознат правец.

Последен пат бил виден како со автобус заминал во Кавадарци и не се вратил дома.Неговиот брат на социјалните мрежи објави фотографија и апелира доколку некој има било каква информација да го контактира или да се јави во најблиската полициска станица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1