ФОТО: Каролина Гочева ужива на замрзнатите Нијагарини водопади


Поп-ѕвездата Каролина Гочева која со сопругот Михаил Корубин е на меден месец во Канада се пожали дека таму е многу студено. Но тоа не и пречи во прошетките и сликањето. На својот инстаграм-профил Каролина деновиве објавува фотографии и видеа од патувањето.

На секоја од нив таа остава коментари дека и студи и дека е многу постудено отколку што се чини. Таа објави и слика од замрзнатите водопади на Нијагара.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1