Фото: Пипи Долгиот Чорап денес е прекрасна жена


Сигурно секој од вас го помни храброто девојче и нејзините авантури од филмот „Новите авантури на Пипи Долгиот Чорап” во 1988 година. Теми Ерин сега има 43 години и живее во Калифорнија.

longstockingnow

 

pipi1

pipi3

pipi

pipi5
pipi2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1