ФОТО: Тајм „му наби рогови“ на Трамп на насловната страна!


Новоизбраниот претседател на САД, Доналд Трамп неодамна магазинот „Тајм“ го прогласи на личност на годината, но на ударната страна е заприметен, случаен или намеран, интересен детал.tramp1

Имено, еден читател на „Тајм“ забележал интересен детал. Станува збор за главата на Трамп, која е поставена точно под името на магазинот.Буквата М се најде точно над главата на Трамп и делува како намерно да му поставиле „рогови“, а твитот кој што е наменет за тоа стана многу популарен за само неколку часа.tramp2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1