ФОТО: Во оваа вила се крие Анџелина Џоли со децата


Славната актерка Анџелина Џоли долго време го планирала разводот со Бред Пит, иако нам ни се чинеше ненадеен, таа се одлучила за овој потег долго пред инцидентот помеѓу Бред и нивните деца.Анџелина Џоли по се изгледа дека долго го планирала разводот од Бред, бидејќи таа изнајмила луксузна вила во Mалибу неколку недели пред да ги предаде документите за развод.dzoli

Барањето за развод го поднела на 19 септември, а вилата ја изнајмила неколку недели пред тоа за 95.000 долари месечно. Куќата инаку вреди 12 милиони долари, а Анџелина во моментот таму живее со шесте деца.

Актеркатa ја одбрала оваа куќа затоа што му нуди на нејзиното семејство приватност бидејќи е оградена, а Анџелина поставила дури и чувари на влезот. Од куќата воопшто не излегува, туку сите работи за неа ги извршува нејзината лична асистентка.malibu

Бред останал во семејната куќа, а полицијата мора да стражари околу вилата поради премногу големото медиумско внимание.malibu3 malibu2 malibu1

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1