Француската актерка проговори: „Бремена сум!“ -Дали таткото на бебето е Бред Пит?


Доколку се верува на последните написи на таблоидите, тогаш виновник за распадот на бракот на Бред Пит и Анџелина Џоли е француската актерка Марион Котијар.landscape-1474385274-hbz-brangelina-marion-index

Се зборува дека за време на снимањето на нивниот заеднички филм, имало силна хемија меѓу Пит и Котијар и дека тоа сите го виделе.

Сепак, по 24 часовникот ,молк, Котијар реши да проговори:

-Ова ќе биде моја прва и последна ракција по однос на сето она што беше објавено во последните 24 часа. Не сум навикната да коментирам вакви работи, ниту да ги сфаќам сериозно. Сепак, оваа ситуација сериозно влијае врз луѓето кои ги сакам и затоа морам да се огласам. Како прво, пред многу години запознав човек, кој е човекот на мојот живот. Татко на нашиот син и бебе кое го очекуваме, тој е мојата љубов, мојот најдобар пријател и единствен кој ми треба во животот, вели Марион Ктијар.

Сепак, „злите“ јазите повторно шпекулираат и прашуваат дали воопшто бебето кои го очекува е на нејзиниот партнер или на Бред Пит.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1