Го фатив свршеникот во кревет со друг – Мира Шкориќ го доживеа најголемиот шок!


Пред нешто повеќе од еден месец се дозна дека српската пејачка Мира Шкориќ има ново момче, поточно свршеник кој живее во Германија и дека е многу богат. Фолк ѕвездата од тогаш често престојувала кај него, но сега се тргнало по лошо.Имено Мира открива дека веридбата пукнала и тоа на најскандалозен можен начин. Таа отишла кај свршеникот без најава и се шокирала од она што го видела.

-Го фатив свршеникот во кревет со друг. Да имав пиштол ќе ги убиев и двајцата. Ваква срамота немам доживеано. Таа слика не можам да ја избришам од главата. Многу сум повредена. Ја изгубив вербата во љубов – рекла Мира.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1