Го изгубив пенисот и веќе неможам да имам секс – Тоа чудо ме уништи но ќе се осветам


Човек тужи болница откако го изгубил поголемиот дел од пенисот поради паразити кои јадат месо, од кои заболел по рутинска операција во болница. Андре Лане преживеал рак и се заразил со овој паразит по операцијата во болницата во Есекс. Неговите генеталии биле толку оштетени по што изгубил поголем дел од својот пенис и веќе не е во можност да има секс.0101-620x350-93565
Морал да користи катетар две години се додека не му вградиле специјален уред кој ќе му помага кога треба да оди во тоалет. По операцијата, тој поминал осум недели во болница откако бил заразен со овој паразит.

Лане се оженил со својата долгогодишна партнерка откако бил пуштен од болница.

– Ова е ужасно искуство мислев дека ќе умрам. Предходно бев во многу добра форма а сега изгледам како трудница. Најлошо од се е што неможам да имам односи со својата жена – изјавил несреќниот човек

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1