Го нашле исчезнатото девојче мртво под креветот на соседот


Девојче од Индија било најдено во кутија под креветот на соседот. Полицијата се шокирала од глетката, кога го видела телото на шестгодишната Харшита во кутија под креветот на 30-годишниот Анил.indija policija

Еден ден девојчето излегло од дома, а потоа почнало да врне. Родителите излегле да ја викнат ќерката, но ја немало. Потоа повикале полиција, но од девојчето немало ни трага ни глас. По неколку дена почнала да се шири миризба од куќата на соседот, па кога полицијата влегла затекнала хорор.

Полицијата испитува дали монструмот го силувал девојчето пред да го убие.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1