Гостивар: Исчезнатата малолетничка пронајдена жива и здрава


Заврши агонијата за едно семејство во Гостивар, Според информациите вчера околу 15.50 часот во гостиварската населба Дутлок била пронајдена 15-годишната малолетничка Гостивар, која претходната ноќ беше пријавена за исчезната од нејзиниот татко И.П.(50).

Таа била предадена на родителите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1