Гоца Тржан со коментар го запали Твитер: Во Будва поевтино е да легнеш на Сораja отколку на лежалка


Една од главните теми на Твитер овие денови е твитот кој се појавил на оваа социјална мрежи. Твитот се однесувал на високите цени на изнајмување лежалки во Будва и предизвикал голем број на коментари.

На него реагирала и пејачката Гоца Тржан, која се насмеала кога го прочитала а еве што напишала.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1