Хорор во Италија: Групно силување на девојка на плажа пред очите на мажот (Видео)


Туристка од Полска е брутално силувана од група момчиња, а нејзиниот сопруг е претепан на популарната плажа во градот Римини.

Четворица мажи повеќекратно ја силувале полската туристка ранот утрото на забатален дел од плажата и го претепале и ограбиле нејзиниот партнер, кој од ударите во глава се онесвестил, наведуваат италијанските медиуми.

Минувачи повикале полиција кога на плажата ги воочиле двајцата 26-годишни туристи од Полска, како лежат во тешка состојба кои потоа се префрлени во болница.

Засега не е познато дали некој од осомничените е уапсен.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1