Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов


Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев” во Берово.

Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Телото на починатиот е предадено на семејството за погреб.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1