Изчезнало тринаесетгодишно девојче


Вчераутро околу 07 часот од дома заминала 13-годишна од тетовското село Глоѓи.

Изчезнувањето на малолетното девојче во полиција го пријавил 24-годишниот брат на малолетничката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1