Ја силувал и прободел со нож, па наредил да истурат киселина врз неа- по 100 операции изгледа вака (ФОТО)


Приказната за манекенката Кејти Пејпер е навистина како од хорор филм.

Сè започнало сосема нормално, запознала дечко преку интернет и после долго допишување, одлучила да излезе со него. Меѓутоа, по две недели, тој ја одвел Кејти во хотелска соба. Прво ја силувал, а потоа ја избодел со нож по рацете. Во собата ја држел осум часа, а потоа ја однел дома.keti-112404-640x514

Два дена после тоа, тој ја повикал да се најдат за да се извини, но кога излегла од својот стан, неговиот соработник Стефан Силвестер по негова наредба, истурил солна киселина врз нејзинато лице.

На почетокот се криела од јавноста, но денес, после 100 операции успеала минимално да го среди својот изглед. Еве како изгледа:kejti-operacija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1