Јована Јоксимовиќ ја откри вистината: „Ја раскинав свршувачката за да бидам со Жељко“


Сегашната сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ, водителката Јована, признава дека се заљубила во пејачот додека била свршена со директорот на БК телевизија Александар Зеремски.jovana-jankovic-zeljko-joksimovic-bosfor-odmor-uzivanje-1366501273-299861

-Мислам дека меѓу двајца луѓе се случува нешто или не. Таа заљубеност доаѓа како некоја вистинска емоција, тој животински инстинкт кој не можеш да го контролираш. Мене тоа ми се случи кога имав 27 години. Пред тоа бев во сериозна врска и немав причина да ги спречам чувствата. Се заљубив и сакав да ја живеам таа љубов и така одлучив, а исто и Жељко. Бевме зафатени и двајцата, тешко беше да се одлучи, но љубовта секогаш победува, открива Јована за своите почетоци од врската со популарниот пејач.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1