Ќерката на српската пејачка тајно се омажи – Мајка и не го сака зетот


Јелена Вучковиќ, ќерката на српската пејачка Гоца Божиновска, тајно се омажила за своето момче Александра и криела од дома бидејќи родителите не го сакале зетот.jelena01rasfotozoranilic1000x0_1-91326

– Да се венчавме само во матично, а и отидов да живеам таму. Среќна сум и тоа е важно, тој ми е сопруг, љубов и менаџер, вели ќерката на Гоца.

Вели дека родителите не знаат дека се омажила и дека многу ќе се изненадат кога ќе видат по весниците, но тоа е нејзина работа како што вели, не нивна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1