Кралицата дала благослов? Таа ќе биде новата британска кралска невеста (ФОТО)


Принцот Хари ги прекршил правилата на британското кралско семејство и ја посети својата девојка Меган Маркл во Канада, се повеќе се шушка дека на повидок е нова кралска венчавка.Многумина веруваат дека свршувачката на принцот Хари и актерката Меган Маркл ќе биде објавена кон крајот на годината.megan1-640x437

Медиумите пишуваат дека и двајцата носеле идентични алки, а Меган Маркл носела и ланче со буквите М и Х, кое чини 240 долари.Исто така, за време на престојот во Лондон, Меган Маркл престојувала во палатата Кесингтон. Некои извори тврдат дека и самата кралица дала благослов за венчавката.megan2-640x940 megan3-640x360

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1