Кралот на Инстаграм бегаше од куршумите во Вегас: Ужас, оваа девојка само што ја погодија во глава!


Билзеријан на Снепчет  сподели драматично видео во кое вели дека почнал да бега зошто слушнал пукање.

Додека се провлекувал низ хаосот за да најде безбедно место, рече: „О Боже, оваа девојка само што ја погодија во глава“.

Инаку Билзеријан е првак во покер и „тежок“ околу 100 милиони долари, кој води раскошен живот.

Поседува имот во Лас Вегас, Сан Диего и Лос Анџелес. Стана ѕвезда на социјалните мрежи зошто секојдневно објавува слика со разголени убавици, оружје и со своите миленичиња.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1