Мајка ѝ ја печела во рерна, татко ѝ ја спасил: Ешли денес има 15 години


Секој може да стане родител, но прашање е дали се способни сите за тоа. Оваа мајка дефинитивно никогаш не требала да раѓа. Мелиса Врајт своето 14 месечно бебе Ешли го ставила во рерна, а предходно ја загреала на 300 степени.

Девојчето се здобило со опекотини од трет степен, а благодарејќи на таткото, Ешли преживеала. Случајно ја нашол во рерната. Целото детство го поминала како во пекол, криејќи се од околината и константно одење на операции. Благодарејќи на 10-годишните интервенции, Ешли денес нема ниту една лузна, што на многумина им делува невистинито.

Сега има 15 години и израснала во убава девојка. Кон својата мајка има недефинирани емоции, ниту ја сака ниту пак ја мрази, иако и простила…

Погледнете ја снимката во продолжение и уверете се како изгледа денес Ешли:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1