Маж почина во близина на железничка станица во Скопје


Возрасен маж пред половина час почина пред железничката станица во Скопје. Минувачи се обиделе да му помогнат и повикале Итна помош. Иако помошта стигнала веднаш, човекот веќе бил починат.

Од Брзата помош  рекоа дека најверојатно се работи за масивен инфаркт. Во моментов полицијата врши увид на лице место.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1