Мислела дека Јован е љубовта на нејзиниот живот, а потоа ја дознала неговата страшна, крвава тајна


Кога оваа млада учителка го запознала човекот по име Јован, била уверена дека ја пронашла својата сродна душа.

Кенди од Флорида вели дека веднаш се заљубила. Бил зборлест, пријатен, нежен шармантен и духовит. Врската многу брзо станала сериозна, па се преселиле фжво Флорида и започнале заеднички живот.

Се било совршено до 2009 година, кога Кнеди го пронашла лажниот профил на Јован на сајт специјализиран за секс без обврска. Тогаш му наредила да се отсели, но Јован ја молел да се смират.

Кенди барала утеха во алкохолот и лековите за смирување.

Еден ден, Јован ја пресретнал на улица со нож и ја напднал, а таа веднаш го пријавила.

Тогаш ја дознала вистината. Јован воопшто не се викал така, туку Питер Цимер. Четири години како малолетник поминал во затвор, а во 2010 година на поранешната девојка на нејзината адреса ѝ испратил мртва свиња, а нејзините разголени фотографии ги објавил на сајт.

Питер уште бил обвинет за сексуално малтретирање на три жени, од кои едната му била вереница.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1