Монструм една недела свирепо ја злоставувал својата девојка: Ја натерал орално да задоволува питбул!


Еден ден ја одвел Габи во шума и таму ја претепал, па силувал, за потоа дрогирана да ја натера орално да задоволува питбул, додека тој снимал.

Љубоморното момче, 27-годишниот Џастин Мустафа од Масачусетс, бил убеден дека неговата девојка, 28-годишната Габи Роуланд го изневерувала додека тој бил во затвор. Затоа и приредил еднонеделно мачење и тортура, какво ретко кој би преживеал.siluvana devojka

Мустафа излегол од затвор кога Габи му ја соопштила среќната вест. Мислела дека е бремена со него. Ја обвинил дека го изневерила и ја започнал бруталната одмазда. Двајцата заедно оделе во средно училиште, а потоа патиштата накратко им се разделиле. Повторно стапиле во контакт во 2010. година, а една година подоцна почнале да излегуваат.

Џастин во тоа време бил обвинет дека ја снимал својата поранешна девојка гола без нејзина дозвола, а Габи поверувала дека не е виновен. Сепак, одлежал една година.

Бидејќи неколку пати се скарале околу бременоста, Габи одлучила да го напушти. Но, Џастин се обидел да ги поправи работите, па девојката му дала нова шанса. Наскоро дознала дека сепак не е бремена, а тоа било вовед во новата промена во неговото однесување.gabi-rowland-siluvanje-momce-03

“Откако ден претходно се скаравме на паркинг, дојде по мене кај една пријателка велејќи дека сака да разговараме. Прифатив, но наместо разговор, ме одведе на скришно место и побара да му ја подадам раката. Знаев што сака да направи, па се обидов да побегнам”, рекла Габи.

За жал, монструмот успеал да ја совлада, а на забите со сила и ставил хероин, а тоа што уследило се способни да го направат само најболните умови.

Една недела ја дрогирал. Секој ден по 2 или 3 пати, и притоа ја понижувал на разни начини. Еден ден ја одвел Габи во шума, каде што ја претепал, па ја силувал. Следниот ден, на сред ноќ, довел питбул и ја терал орално да го задоволува, а сето тоа го снимал. Потоа повторно ја силувал.gabi-rowland-siluvanje-momce-07

“Тоа беше најпонижувачкото нешто што ми го направи. Потоа ми беше мака и останав згрозена за самата себе”, вели таа.

По неколкудневното мачење, Габи успеала да побегне и да пријави во полиција. Тој бил осуден на 6 години затвор, но Габи смета дека тоа е премалку.

“Многу пати посакав да го оставам, но не го направив тоа мислејќи дека ќе биде подобар”, вели таа денес.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1