Му ги оставила двете деца на дедото, по што ѝ се губи трага


Вчера наутро во 08,00 часот во полициската станица во Гостивар, Р.И. (46) од с.Градец, кој живее во Гостивар, пријавил дека кај него дошла на гости неговата ќерка А.М. (19).policija kapi

Претходната вечер околу 22,00 часот, неговата ќерка се оддалечила во непознат правец, оставајќи му ги двете малолетни деца.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1