Никола Којо со емотивна порака до сопругата


Актерот и режисер Никола Којо не крие колку е врзан со својата сопруга, а сега јавно на Инстаграм и упатил емотивна порака. Тој најчесто многу ретко излегува во јавност со неговата понежна половина, но овојпат се чини сакал на сите да им покаже колку ја сака.nikola-kojo

– Ништо на овој свет не може да биде толку убаво како тоа што ти ми го даде. Твојата љубов во мојот живот внесе светлост и самата помисла дека си моја сопруга ме прави најсреќен на свет. Ти благодарам за се, напишал Којо под фотографијата со својата сопруга Александра.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1