Ова се жртвите во Париз – меѓу нив и 14-годишно момче


Франција и целиот свет се уште се во шок поради терористичките напади, а ова се дел од жртвите на масакрот.

Меѓу нив има и 14-годишно момче.

Најголем дел од жртвите се млади лица, кои тукушто почнувале да уживаат во животот.Screenshot_158

2victimsl victimsl 3victimsl 4victimsl 1victimsl 692750_zrtve-02_ff

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1