Пејачот Џон Филипс десет години ја силувал ќерка си


Малкумина би можеле да претпостават дека ќерката на еден од познатите музичари ќе преживее вистински пекол во текот на растењето со познатиот татко. Мекензи Филипс шокираше со своето признание.

Нејзиниот татко, легендарниот рокер, Џон Филипс е донекаде виновен за проблемите низ кои поминала Мекензи. Денес таа е 58-годишната дама која долго се борела со зависностите, неколку пати била апсена и завршила на рехабилитација. Гнасниот детал е откриен подоцна, кога Мекензи гостуваше во емисијата кај Опра Винфри.

Во емисијата таа откри дека со својот татко десет години била во инцестна врска. Честопати ја силувал, а во текот на еден од односите забременила, а тој и го платил абортусот.

Кога имала 11 години татко и и дал кокаин, а неколку години подоцна и го вбризгувал во вена. Нејзиниот татко почина во 2001 година, на 66-годишна возраст.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1