Пијан Русин запален скокнал од 8-ми кат… И преживеал (Видео)


Додека сите млади во светот тежнеат кон таканаречениот „рокенрол“ стил на живот, Русите го живеат од раѓање и го земаат здраво за готово.zapalen zgrada

Вакви сцени дефинитивно се гледаат исклучиво во Русија! Сликата говори повеќе од илјада зборови, а видеото повеќе од илјада текстови…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1