Полн е пари – Еве како денес живее најзгодниот затвореник (ФОТО)


Џереми Микс (32) најпосакуваниот затвореник денес има успешна кариера како модел, а тој можеби е и единствениот затвореник кој станал милионер и кариерата му отишла во нагорна линија по излегувањето од затвор.miks

Тој денес е татко на две деца и живее во луксузна вила, а вози и автомобил вреден милиони долари.

Изминатата година 2016, овој американски затвореник нема никогаш да ја заборави, бидејќи по излегувањето од затвор му се случи пресврт во животот. Тој во помалку од половина година стана миленик на сите женски срца.Микс во затвор заврши во 2014 година поради поседување на оружје без дозвола, а токако полицијата објави негова затворска фотографија, понежниот пол ширум светот полуде по него, а модните агенциите уште додека беше во затвор му нуделе договори на затвореникот.zatvo zat12

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1