Последната фотографија од Џорџ Мајкл


Последен пат Џорџ Мајкл бил фотографиран во септември, во близина на неговиот дом.Фотографиран е на вечера со своите пријатели во еден ресторан.На фотографијата забележливо е дека изгледа уморно и имал неколку килограми плус.george-michael-640x426 george-michael-jpg1_-640x426

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1