Пуштил порно филм, ја видел сопругата во „акција“, па се онесвестил!


Извесен Рамадан од Египет, собрал храброст прв пат да погледне еден порно филм и доживеал вистински шок.

pornografija-2Тој, откако отишол до еден интернет клуб, пуштил филм за возрасни и бил запрепастен. Во филмот со ознака XXX ја видел својата сопствена жена во ‘акција’.

-Прв пат пуштив да гледам порно филм и најдов дури 11 филмови кои ги снимила мојата сопруга со својот љубовник, признал несреќниот човек во изјавите за локалните весници.

Рамадан се онесвестил во интернет клубот, а откако се освестил, со трчање стигнал до дома. Меѓутоа, неговата сопруга одлучно тврдела дека не е таа на снимката и презела контра напад, обвинувајќи го Рамадан за гледањето на такви филмови.

Меѓутоа, по жестоката расправа, сопругата сепак признала и додала дека никогаш во бракот кој траел 16 години не го сакала својот сопруг, кому му родила четири деца. Му нашла замерка и дека е стар и дека младиот љубовник одлично и одговарал.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

Current ye@r *

заработка преку интернет - најдобри paid-per-click сајтови во 2013

 • - 0.02$ по клик
 • - на интернет од 2008
 • - минимална исплата 2$
 • - исплата преку PayPal, Payza, Neteller
 • - 0.02$ по клик, 40% Ref. Commission
 • - на интернет од 2007
 • - минимална исплата 6$
 • - исплата преку PayPal, Payza
 • - 0.011$ по клик
 • - 50% Ref. Commission
 • - минимална исплата 7.99$
 • - исплата преку PayPal, Payza

како да заработите од овие сајтови прочитајте на следниот линк

 • - како да препознаете измама
 • - кои се најдобри стратегии за заработка
 • - и како да наплатите
UA-33057274-1