Секунди ги делеа од голема трагедија: Погледнете како изгледа експлозија на гума на камион


Оваа несреќна сцена е снимена на една бензинска во Русија.

Неочекувано се случи експлозија на гума на средината на приколката.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1