Скандал: Познат хрватски политичар ги силувал своите 2 кучиња- полицијата се згрозила од фотографиите


Познатиот загребски претприемач, 44- годишниот И.И. вработен во Европскиот парламент, уапсен е бидејќи имал секс со своите две кучиња и разменувал зоофилски фотографии во виртуелниот свет со истомислениците. Полицијата открила мејл пораки, разговори на англиски и хрватски јазик, а имаат и фотографии од сексот со кучињата.hrvatska policija

Во лов на педофили, полицајците успешно влегле во ТОР мрежата, во која се разменува детска порнографија, искуства, но и начин на искористување на деца. На една од загребските ИП мрежи каде што можело да се пронајдат фотографии со експлицитни пози со животни, биле регистрирани на име на неговата фирма.

Полицијата веднаш сакала да го уапси, но претприемачот бил во Белгија, но кога се вратил веднаш бил уапсен. Во претресот полицијата пронашла две тотално измачени кучиња, од кои едното имало рана на половиот орган.

Одземени му биле сите електронски уреди кои ги поседувал.

Монструозните разговори на хрватски и англиски јазик, лоцирани во најмалку 34 коресподенции, ги водел испраќајки фотографии од кучиња во сексуални маки на непознати мажи, а фотографиите биле фокусирани на половите органи, но важен му бил садо – мазо односот со кучињата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1