Сопругата во шок, патниците побарале ДНК: Случајно седеле еден до друг во авион и сфатиле дека се двојници


Исклучително ретко се случува кога луѓето ќе си ги запознаат своите двојници, а уште поретко е кога столчето во авионот тие ќе го делат со нивниот двојник.dvojnici-95700

Вистинска позитивна драма се случила за време на еден лет кога сопругата на еден од двајцата двојници се обидела да го побара својот сопруг а тогаш останала збунета од идентичниот изглед на двајцата патници кои седеле еден до друг.

Момчињата имаат иста боја на коса, брада и очи, а на шега некои од патниците побарале и ДНК-тест за потврдување на идентитетот на овие двајца двојници.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1